Chcesz zmniejszyć koszty wesela? Skorzystaj z wypożyczalni pokrowców na krzesła!

Chcesz zmniejszyć koszty wesela? Skorzystaj z wypożyczalni pokrowców na krzesła!

Każda przyszła para młoda chce, by dzień jej ślubu był jednym z najpiękniejszych w życiu. Z tego powodu, przyszłym małżonkom zależy na pięknej oprawie wymarzonej uroczystości. Jej organizacja wiąże się jednak często z ogromnymi kosztami, wśród których największym jest przygotowanie przyjęcia i wystroju sali weselnej.

Pokrowce nadadzą krzesłom eleganckiego wyglądu

Chcąc zadbać o piękny wygląd przestrzeni, w której odbędzie się wesele, należy się skupić nawet na najdrobniejszych detalach wystroju. Jednym z elementów, które warto wziąć pod uwagę, jest dekoracja krzeseł za pomocą pokrowców. Pokrowce sprawiają, że pokryte nimi krzesła będą bardziej eleganckie i zyskają odświętny wygląd.

Zakup pojedynczego pokrowca to koszt około kilkudziesięciu złotych, co przy dużym weselu, może łącznie wiązać się z wydatkiem około kilku tysięcy złotych. Dlatego, jeśli Twoja wymarzona sala weselna nie dysponuje gotowymi pokrowcami lub ich wygląd nie spełnia Twoich oczekiwań to skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni mebli eventowych w Poznaniu.

Dopasuj styl pokrowców do motywu przewodniego wesela

Przyjęcia weselne mogą być urządzane w różnych stylach, np. w stylu klasycznym, glamour lub nowoczesnym. Niekiedy nowożeńcy chcą, by wystrój sali był zdominowany przez jeden kolor np. niebieski lub różowy. Wypożyczenie pokrowców pozwoli na uzyskanie estetycznej i spójnej aranżacji bez ponoszenia znacznych kosztów.

Zdarza się również, że krzesła oferowane przez salę weselną swoim kształtem nie odpowiadają wizji nowożeńców. To kolejny powód, dla którego warto skorzystać z wypożyczonych pokrowców, które niskim kosztem pozwolą odmienić wygląd siedzisk i nadać im jednolity wygląd. Dodatkowo, pokrowce chronią meble przed zabrudzeniem, o co nietrudno w trakcie przyjęcia.